ForumHomeRegjistrohuidentifikimi

BotaShqip në Facebook
Tema Fundit
BotaShqip
Ekzekutim i dyfishtë në Pojan të Korçës
Botashqip - Home Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 12:26 am nga Fatjon
Botashqip - Home Policia_ne_vendngjarje1
Korçë – Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmë fshatin Pojan të Korçës gjatë kohës që po ndiqej finalja e Botërorit, ku kanë mbetur të vrarë dy persona.
Viktima i parë, i quajtur Altin Liçolli është qëlluar me …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Pasaportat, shërbimi në konsullata për emigrantët
Botashqip - Home Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 12:02 am nga Fatjon
08:53
“Emigrantët tanë në Greqi dhe Itali, në tetor mund të aplikojnë pranë konsullatave shqiptare në Selanik, Athinë apo Romë për t’u pajisur me kartën e identitetit dhe pasaportën biometrike. Botashqip - Home Images
Qeveria …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
U kapën me 5,5 kg “heroinë”, nga ekpertiza rezulton paracetamol
Botashqip - Home Icon_minitimeMon Jul 12, 2010 11:57 pm nga Fatjon
18:46
Fluturim Syla dhe Artur Murati u ndaluan 19 ditë më parë në rrugën “Don Bosko” me 5,5 kg “pluhur të bardhë”
Burimi: Klan
Botashqip - Home Images
Burimet zyrtare të Prokurorisë së Tiranës saktësuan se po kryhen …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Vrasja e Franc Konomit, shoqërohen 45 persona
Botashqip - Home Icon_minitimeMon Jul 12, 2010 1:04 am nga Fatjon
Botashqip - Home Tirane_policia2
Tiranë – 45 persona janë shoqëruar dhe marrë në pyetje nga policia e Tiranës gjatë këtyre tre ditëve, në lidhje me vrasjen e Franc Konomit. Mes të shoqëruarve janë familjarë, miq të viktimës si dhe persona të dyshuar për …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Një 22-vjeçare mbytet ne plazhin e Golemit
Botashqip - Home Icon_minitimeMon Jul 12, 2010 1:00 am nga Fatjon
Botashqip - Home Plazhi_golemit1

Golem - Një 22-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e mbytjes në plazhin e Golemit.
Sipas policisë 22-vjecarja, Sahe Beqja, ishte futur për tu larë në det në thellësi dhe duke qenë se ajo nuk dinte not është mbytur, pa mundur të …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Statistikat
Forumi ka 12 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Buki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 373 artikuj v 246 temat
Top posters
Fatjon
Botashqip - Home I_vote_lcapBotashqip - Home I_voting_barBotashqip - Home I_vote_rcap 
Valltarja
Botashqip - Home I_vote_lcapBotashqip - Home I_voting_barBotashqip - Home I_vote_rcap 
Admin
Botashqip - Home I_vote_lcapBotashqip - Home I_voting_barBotashqip - Home I_vote_rcap 
Olsi
Botashqip - Home I_vote_lcapBotashqip - Home I_voting_barBotashqip - Home I_vote_rcap 
Buki
Botashqip - Home I_vote_lcapBotashqip - Home I_voting_barBotashqip - Home I_vote_rcap 
Giovanni
Botashqip - Home I_vote_lcapBotashqip - Home I_voting_barBotashqip - Home I_vote_rcap 
Dajan
Botashqip - Home I_vote_lcapBotashqip - Home I_voting_barBotashqip - Home I_vote_rcap 
TiGeR
Botashqip - Home I_vote_lcapBotashqip - Home I_voting_barBotashqip - Home I_vote_rcap 
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions