Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumHomeRegjistrohuidentifikimi

 

 Anna “e kuqja” u zbulua nga një telefonatë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
Fatjon


Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

Anna “e kuqja” u zbulua nga një telefonatë Empty
MesazhTitulli: Anna “e kuqja” u zbulua nga një telefonatë   Anna “e kuqja” u zbulua nga një telefonatë Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 12:14 am

12 Kor
Anna ishte në ankth pasi kishte filluar të dyshojë se mbulimi i saj ishte demaskuar.
Anna “e kuqja” u zbulua nga një telefonatë Images
Është tradhëtuar nga një telefonatë me të atin, Anna Chapman e quajtur ndryshe “e kuqja”, më e reja e spiunëve rusë të zbuluar në SHBA.

Lajmin e ka bërë të ditur 'Guardian' online.

Anna ishte në ankth pasi kishte filluar të dyshojë se mbulimi i saj ishte demaskuar.

E kapur nga ankthi, e reja ruse që ka edhe nënshtetësinë britanike, edhe pse e përshkruar si e zonja, ka telefonuar të atin në Moskë për t’u siguruar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Anna “e kuqja” u zbulua nga një telefonatë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme nga Bota-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions