ForumHomeRegjistrohuidentifikimi


Shiko mesazhet pa përgjigje
 

RREGULLORJA E FORUMIT

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Mbi kete forum

Mbi kete forumJu lutem lexoni ketu perpara se te shkruani ne Forum
Moderatorët: Admin, Moderator
11Sat Jun 26, 2010 3:37 am
Olsi Rregullorja
Botashqip Empty
 

TEMA SHOQERORE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Te njihemi me njeri-tjetrin

Te njihemi me njeri-tjetrinPrezantohuni per te krijuar shoqeri te reja mes njeri-tjetrit
Moderatorët: Admin, Moderator
415Fri Jul 02, 2010 5:59 pm
Valltarja Pershendetje...
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

DashuriaDashuria eshte poezia e ndjenjave.
Moderatorët: Admin, Moderator
1010Thu Jul 01, 2010 2:26 pm
Valltarja Kur une te Puthe....
Asnjë mesazh i ri

Kafeneja e forumit

Kafeneja e forumitKetu jeni te lire te bisedoni shtruar
Moderatorët: Admin, Moderator
1144Mon Jul 12, 2010 6:49 pm
Valltarja Si do ja ngjisje emrin personit siper...
Asnjë mesazh i ri

mbi 18-vjec

mbi 18-vjecGjithcka mbi moshen 18-vjec
Moderatorët: Admin, Moderator
423Mon Jul 12, 2010 5:58 pm
Buki Cfare eshte sexi per ju??
Botashqip Empty
 

ARGETIM DHE ZBAVITJE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Barsaleta & Humor

Barsaleta & HumorBarsaleta & Humor
Moderatorët: Admin, Moderator
415Thu Jul 08, 2010 1:12 am
Fatjon Foto Qesharake
Asnjë mesazh i ri

Lojra, Quize

Lojra, QuizeJeni aq Inteligjent sa te zgjidhni enigmat tona? Ky eshte vendi ideal
Moderatorët: Admin, Moderator
314Fri Jul 02, 2010 5:37 pm
Valltarja Pergjigju me Po ose Jo...
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

KurioziteteJeta e mistershme njerezore fshihet mbas petkut te se vertetes.
Moderatorët: Admin, Moderator
67Sun Jul 04, 2010 4:00 am
Fatjon Udhëtimet me avion; brenda dy viteve, sedilje në këmbë
Asnjë mesazh i ri

Chit-Chat

Chit-Chatje forme e re komunikimi, pse jo provoni te bashkebisedoni dhe ne kete menyre
Moderatorët: Admin, Moderator
1749Sun Jul 04, 2010 9:31 am
TiGeR Cfare ju ka ndodhur sot?
Botashqip Empty
 

POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Politika shqipetare

Politika shqipetareTe gjitha mbi politiken shqiptare
Moderatorët: Admin, Moderator
1616Tue Jul 13, 2010 12:18 am
Fatjon Sejdiu-Beogradit: Distancohu nga stimulimi i dhunës
Asnjë mesazh i ri

Politika e huaj

Politika e huajTe gjitha mbi politiken boterore
Moderatorët: Admin, Moderator
1414Mon Jul 12, 2010 12:51 am
Fatjon Erdoan nga Bosnja: Paqe, paqe dhe vetëm paqe
Asnjë mesazh i ri

Lajme ne vendi

Lajme ne vendiLajme te ndryshme nga vendi
Moderatorët: Admin, Moderator
4040Tue Jul 13, 2010 12:26 am
Fatjon Ekzekutim i dyfishtë në Pojan të Korçës
Asnjë mesazh i ri

Lajme nga Bota

Lajme nga BotaLajme te ndryshme nga bota
Moderatorët: Admin, Moderator
1616Tue Jul 13, 2010 12:14 am
Fatjon Anna “e kuqja” u zbulua nga një telefonatë
Asnjë mesazh i ri

Ekonomia dhe Biznesi

Ekonomia dhe BiznesiBiznesi , Financa , Investime , Bankat...
Moderatorët: Admin, Moderator
1616Mon Jul 12, 2010 1:15 am
Fatjon Banka Botërore, vlerësim pozitiv për klimën e investimeve të huaja në Shqipëri
Asnjë mesazh i ri

Emigracioni

EmigracioniLajme te ndryshme nga emigracioni......
Moderatorët: Admin, Moderator
77Mon Jul 12, 2010 12:40 am
Fatjon Itali, aksidentohet në punë 38 vjecari shqiptar
Asnjë mesazh i ri

Hapsira Shqiptare

Lajme nga viset Shqiptare ne botë...
Moderatorët: Admin, Moderator
1919Mon Jul 12, 2010 1:13 am
Fatjon Shkup-Athinë, ESI propozon zgjidhje
Botashqip Empty
 

ARTI DHE KULTURA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Arti Shqipetare

Arti ShqipetareGjithcka mbi artin shqipetare
Moderatorët: Admin, Moderator
44Sun Jul 04, 2010 3:57 am
Fatjon Bep Shiroka, figurë e paharruar për artdashësit shqiptarë
Asnjë mesazh i ri

Kultura Kombetare dhe Boterore

Kultura Kombetare dhe BoteroreNë këtë forum trajtohen tema nga aktivitetet kulturore,
Moderatorët: Admin, Moderator
22Tue Jun 29, 2010 2:28 am
Fatjon Papajorgji mahnitë teleshikuesit
Botashqip Empty
 

MODA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Moda dhe Estetika

Moda dhe EstetikaModa dhe Estetika, dëshirat për bukuri të përjetshme, veshje të kohëve të fundit, gjithçka që mund t'ju bëjë sa më tërheqës/e ndaj partnerit/partneres.
Moderatorët: Admin, Moderator
26Fri Jul 02, 2010 1:26 am
Fatjon Fustan per Mbremje.. ose  Dasme.. fejese...
Asnjë mesazh i ri

Muzika

MuzikaGjithcka mbi muziken,kenget dhe videot tuaja te preferuar tekste kengesh etj
Moderatorët: Admin, Moderator
45Mon Jul 12, 2010 1:21 am
Fatjon Snoop: Muzika bashkon njerëzit
Asnjë mesazh i ri

Filma,Seriale & Dokumentare

Filma,Seriale & DokumentareFilma shqiptare dhe te huaj, komedi dhe shume te tjera.
Moderatorët: Admin, Moderator
23Tue Jun 29, 2010 7:14 pm
Fatjon Cilin nga aktoret apo aktoret shqipetare pelqeni me shume?
Botashqip Empty
 

MJEKSIA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Njeriu dhe shendeti

Njeriu dhe shendetiMendja e shendoshe ne nje trup te shendosh. Shendeti eshte nje mireqenie e plote mendore, fizike dhe psiko-emocionale dhe jo thjesht mungesa e nje semundjeje.
Moderatorët: Admin, Moderator
2222Mon Jul 12, 2010 1:34 am
Fatjon Ankthi dëmton zemrën
Botashqip Empty
 

SHKENCE DHE INFORMATIKE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkenca dhe Astronomia

Shkenca dhe Astronomia
Moderatorët: Admin, Moderator
25Fri Jul 02, 2010 1:17 am
Fatjon Pamje fantastike   diellit
Asnjë mesazh i ri

Teknlologjia & Informatika

Teknlologjia & Informatika
Moderatorët: Admin, Moderator
66Mon Jul 12, 2010 1:38 am
Fatjon Pesë miliardë shfrytëzues të celularëve
Asnjë mesazh i ri

X-Files - Fenomene Paranormale

X-Files - Fenomene Paranormale
Moderatorët: Admin, Moderator
11Thu Jul 01, 2010 4:36 am
Olsi  Nibiru, planeti i 10
Botashqip Empty
 

SPORT

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Sporti

SportiGjithcka ne lidhje me sportin si nga vendi ashtu edhe nga bota
Moderatorët: Admin, Moderator
1010Mon Jul 12, 2010 11:47 pm
Fatjon Flamuri shqiptar në Spanjë-Holandë, Berisha falenderon tifozët
Botashqip Empty
 

RRETH KETIJ FORUMIT

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmerim nga Stafi

Lajmerim nga StafiKetu do te lajmeroheni per cdo informacion te ri
11Fri Jul 02, 2010 6:38 pm
Olsi Tani edhe lojra ne Sitin tone.
Asnjë mesazh i ri

Pyetje

PyetjeTe gjithe vizitoret dhe anetaret e forumit, mund te bejn pyetje ne lidhje me forumin dhe chatin
Moderatorët: Admin, Moderator
11Thu Jul 01, 2010 1:08 am
Olsi Pyetje ne lidhje me forumin
Asnjë mesazh i ri

Ankesa rreth forumit

Ankesa rreth forumitJu lutemi jepni ankesat tuaja ne lidhje me ecurine e forumit
Moderatorët: Admin, Moderator
11Wed Jun 30, 2010 10:22 pm
Olsi Ankesat per Moderatoret
Asnjë mesazh i ri

Sugjerime rreth forumit

Sugjerime rreth forumitJepni suregjerimet tuaja ne lidhe me ecurin dhe iden ne forum.
Moderatorët: Admin, Moderator
00
Botashqip Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 373 artikuj
Forumi ka 12 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Buki
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 33 më Mon Sep 20, 2021 8:44 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Admin ][ Moderator ][ Team ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions