ForumHomeRegjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ekzekutim i dyfishtë në Pojan të Korçës


Lajme ne vendi0Fatjon1295Tue Jul 13, 2010 12:26 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Sejdiu-Beogradit: Distancohu nga stimulimi i dhunës


Politika shqipetare0Fatjon370Tue Jul 13, 2010 12:18 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Anna “e kuqja” u zbulua nga një telefonatë


Lajme nga Bota0Fatjon343Tue Jul 13, 2010 12:14 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Kina në prag katastrofe, kriset diga


Lajme nga Bota0Fatjon362Tue Jul 13, 2010 12:12 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pasaportat, shërbimi në konsullata për emigrantët


Lajme ne vendi0Fatjon369Tue Jul 13, 2010 12:02 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  U kapën me 5,5 kg “heroinë”, nga ekpertiza rezulton paracetamol


Lajme ne vendi0Fatjon384Mon Jul 12, 2010 11:57 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Shqipëria nis "provimin" për vizat


Politika shqipetare0Fatjon348Mon Jul 12, 2010 11:51 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Flamuri shqiptar në Spanjë-Holandë, Berisha falenderon tifozët


Sporti0Fatjon492Mon Jul 12, 2010 11:47 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  “Jimmy Jump”, ai që provoi të ‘rrëmbejë’ Kupën e Botës...


Sporti0Fatjon344Mon Jul 12, 2010 11:40 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Si do ja ngjisje emrin personit siper...


Kafeneja e forumit8Olsi378Mon Jul 12, 2010 6:49 pm
Valltarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Cfare eshte sexi per ju??


mbi 18-vjec4Olsi397Mon Jul 12, 2010 5:58 pm
Buki Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Me cilen en nga Yjet botnore dhe shqiptare kishit Fjet nje nate...


mbi 18-vjec4Valltarja429Mon Jul 12, 2010 5:53 pm
Buki Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ca Ngjyre i keni vesh breket sot...


mbi 18-vjec9Valltarja422Mon Jul 12, 2010 5:47 pm
Buki Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Përshkruani veten me tri fjalë...


Kafeneja e forumit3Valltarja347Mon Jul 12, 2010 5:43 pm
Buki Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Nje Kaffe me...


Kafeneja e forumit5Valltarja359Mon Jul 12, 2010 5:39 pm
Buki Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Cfare beni kur nuk ju zë gjumi ?


Kafeneja e forumit3Olsi250Mon Jul 12, 2010 5:36 pm
Buki Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pesë miliardë shfrytëzues të celularëve


Teknlologjia & Informatika0Fatjon239Mon Jul 12, 2010 1:38 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Kinë: Google dorëzohet


Teknlologjia & Informatika0Fatjon207Mon Jul 12, 2010 1:37 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ankthi dëmton zemrën


Njeriu dhe shendeti0Fatjon259Mon Jul 12, 2010 1:34 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Vera rrit përmasat e gurëve në veshka


Njeriu dhe shendeti0Fatjon275Mon Jul 12, 2010 1:32 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Sekreti i kakaos


Njeriu dhe shendeti0Fatjon245Mon Jul 12, 2010 1:31 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  15 rregulla të arta për t’u dobësuar


Njeriu dhe shendeti0Fatjon233Mon Jul 12, 2010 1:28 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Mrekullitë e mjaltit


Njeriu dhe shendeti0Fatjon250Mon Jul 12, 2010 1:27 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Për çfarë ndihmojnë qepa dhe hudhra?


Njeriu dhe shendeti0Fatjon262Mon Jul 12, 2010 1:24 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Snoop: Muzika bashkon njerëzit


Muzika0Fatjon250Mon Jul 12, 2010 1:21 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Snoop Dogg ndez publikun e Kosovës


Muzika0Fatjon245Mon Jul 12, 2010 1:18 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Banka Botërore, vlerësim pozitiv për klimën e investimeve të huaja në Shqipëri


Ekonomia dhe Biznesi0Fatjon228Mon Jul 12, 2010 1:15 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Shkup-Athinë, ESI propozon zgjidhje


Hapsira Shqiptare0Fatjon237Mon Jul 12, 2010 1:13 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Fillon rekonstruktimi i vendkalimit kufitar në Bllacë


Hapsira Shqiptare0Fatjon212Mon Jul 12, 2010 1:11 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Anketë me qytetarë, Maqedonia në BE brenda dy-tre vjetësh


Hapsira Shqiptare0Fatjon209Mon Jul 12, 2010 1:08 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Vrasja e Franc Konomit, shoqërohen 45 persona


Lajme ne vendi0Fatjon355Mon Jul 12, 2010 1:04 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Një 22-vjeçare mbytet ne plazhin e Golemit


Lajme ne vendi0Fatjon341Mon Jul 12, 2010 1:00 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Vlorë, një 65-vjecar humb jetën në një aksident


Lajme ne vendi0Fatjon225Mon Jul 12, 2010 12:56 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Erdoan nga Bosnja: Paqe, paqe dhe vetëm paqe


Politika e huaj0Fatjon239Mon Jul 12, 2010 12:51 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Kryeministri Berisha: Drejtësi për Srebrenicën


Politika shqipetare0Fatjon261Mon Jul 12, 2010 12:45 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Itali, aksidentohet në punë 38 vjecari shqiptar


Emigracioni0Fatjon237Mon Jul 12, 2010 12:40 am
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Shkodër, ekzekutohet pranë banesës së tij një 62-vjeçar


Lajme ne vendi0Fatjon227Fri Jul 09, 2010 11:06 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Koplik, burri ekzekuton gruan në sy të fëmijëve


Lajme ne vendi0Fatjon206Fri Jul 09, 2010 11:02 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Lushnje, ekzekutohet me silenciator një 27-vjeçar


Lajme ne vendi0Fatjon218Fri Jul 09, 2010 10:57 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Shkodër, goditet aktiviteti i paligjshëm i lotarive


Lajme ne vendi0Fatjon207Fri Jul 09, 2010 10:52 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Vjenë, Moska dhe Uashingtoni shkëmbejnë spiunët


Politika e huaj0Fatjon198Fri Jul 09, 2010 10:49 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Obama i tërheq vëmendjen BE-së për Turqinë


Lajme nga Bota0Fatjon228Fri Jul 09, 2010 10:46 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ekspertët: Konomi u qëllua nga vrasës me pagesë


Lajme ne vendi0Fatjon379Fri Jul 09, 2010 10:36 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Lezhë, flakët shkrumbojnë banesën dykatëshe


Lajme ne vendi0Fatjon210Fri Jul 09, 2010 10:32 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Kukës, makina bie në humnerë, dy të vdekur


Lajme ne vendi0Fatjon222Fri Jul 09, 2010 10:29 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pushoni të gjithë, flet oktapodi Paul: Spanja kampione e botës


Sporti0Fatjon285Fri Jul 09, 2010 10:25 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Kush shkakton dhimbje të disa kyçeve njëkohësisht?


Njeriu dhe shendeti0Fatjon263Thu Jul 08, 2010 10:18 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Superdomatja kundër plakjes


Njeriu dhe shendeti0Fatjon260Thu Jul 08, 2010 10:13 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Depresioni, ja si luftohet


Njeriu dhe shendeti0Fatjon316Thu Jul 08, 2010 10:09 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Gjethet e ullirit, armiku natyror i obesitetit


Njeriu dhe shendeti0Fatjon236Thu Jul 08, 2010 10:06 pm
Fatjon Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions