Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumHomeRegjistrohuidentifikimi

 

 Nje Kaffe me...

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
Valltarja


Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 35
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

Nje Kaffe me... Empty
MesazhTitulli: Nje Kaffe me...   Nje Kaffe me... Icon_minitimeThu Jul 01, 2010 1:48 pm

Me ke do pinit nje kaffe tani...


Me olsin cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
Fatjon


Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

Nje Kaffe me... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Kaffe me...   Nje Kaffe me... Icon_minitimeThu Jul 01, 2010 11:21 pm

Un me veten time
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
Valltarja


Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 35
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

Nje Kaffe me... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Kaffe me...   Nje Kaffe me... Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 12:47 am

Nje kaffe met postusin me lart Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
Fatjon


Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

Nje Kaffe me... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Kaffe me...   Nje Kaffe me... Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 1:48 am

Nje kapucino per ty....... Nje Kaffe me... Icon_santa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
Valltarja


Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 35
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

Nje Kaffe me... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Kaffe me...   Nje Kaffe me... Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 1:56 am

Nje box per ty... Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Buki
i Ri
i RiNumri i postimeve : 7
Data e Regjistrimit : 12/07/2010

Nje Kaffe me... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Kaffe me...   Nje Kaffe me... Icon_minitimeMon Jul 12, 2010 5:39 pm

Nje Caffe dihet hmmmmmm me zemren time elven se e puth shumeeeeee shumeeeeeee

dhe nje pershendetje per gjith shoqerin e forumit jeni xix dhe juve keni nga nje

capu cino nga mua sunny
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Nje Kaffe me... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje Kaffe me...   Nje Kaffe me... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje Kaffe me...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: TEMA SHOQERORE :: Kafeneja e forumit-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions