Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumHomeRegjistrohuidentifikimi

 

 Vrasja e Franc Konomit, shoqërohen 45 persona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
Fatjon


Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

Vrasja e Franc Konomit, shoqërohen 45 persona Empty
MesazhTitulli: Vrasja e Franc Konomit, shoqërohen 45 persona   Vrasja e Franc Konomit, shoqërohen 45 persona Icon_minitimeMon Jul 12, 2010 1:04 am

Vrasja e Franc Konomit, shoqërohen 45 persona Tirane_policia2
Tiranë – 45 persona janë shoqëruar dhe marrë në pyetje nga policia e Tiranës gjatë këtyre tre ditëve, në lidhje me vrasjen e Franc Konomit. Mes të shoqëruarve janë familjarë, miq të viktimës si dhe persona të dyshuar për vrasjen e tij.
Mësohet se policia e kryeqytetit është shume pranë arrestimit të njërit prej personave që ka ndihmuar autorët t’i shpëtojnë arrestimit. Në të gjithë kryeqytetin dhe zonat periferike po punohet për gjetjen e motorit me të cilin u krye vrasja si një provë kyçe për gjetjen e autorëve.

Franc Konomi, personi i fundit i mbetur gjallë nga banda e “djemve të rrugës Bardhyl” u ekzekutua të enjten në mesditë në qendër të Tiranës nga dy persona të hipur në një motor të zi me targa të huaja. Pasi qëlluan me 10 plumba në drejtim të Konomit, gjashtë prej te cilëve e goditën atë, autorët u larguan me shpejtësi nga bulevardi “Skenderbej” pa lënë asnjë gjurmë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Vrasja e Franc Konomit, shoqërohen 45 persona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions