Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumHomeRegjistrohuidentifikimi

 

 Një 22-vjeçare mbytet ne plazhin e Golemit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
Fatjon


Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

Një 22-vjeçare mbytet ne plazhin e Golemit Empty
MesazhTitulli: Një 22-vjeçare mbytet ne plazhin e Golemit   Një 22-vjeçare mbytet ne plazhin e Golemit Icon_minitimeMon Jul 12, 2010 1:00 am

Një 22-vjeçare mbytet ne plazhin e Golemit Plazhi_golemit1

Golem - Një 22-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e mbytjes në plazhin e Golemit.
Sipas policisë 22-vjecarja, Sahe Beqja, ishte futur për tu larë në det në thellësi dhe duke qenë se ajo nuk dinte not është mbytur, pa mundur të dalë nga thellësia.

Burime nga policia e Durrësit bëjnë të ditur gjithashtu se viktima ishte nga Kukësi dhe ndodhej për pushime me familjen në Golem. Kjo është viktima e tretë për këtë sezon në plazhin e Golemit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Një 22-vjeçare mbytet ne plazhin e Golemit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions