Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumHomeRegjistrohuidentifikimi

 

 Ekzekutim i dyfishtë në Pojan të Korçës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
Fatjon


Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

Ekzekutim i dyfishtë në Pojan të Korçës Empty
MesazhTitulli: Ekzekutim i dyfishtë në Pojan të Korçës   Ekzekutim i dyfishtë në Pojan të Korçës Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 12:26 am

Ekzekutim i dyfishtë në Pojan të Korçës Policia_ne_vendngjarje1
Korçë – Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmë fshatin Pojan të Korçës gjatë kohës që po ndiqej finalja e Botërorit, ku kanë mbetur të vrarë dy persona.
Viktima i parë, i quajtur Altin Liçolli është qëlluar me armë zjarri nga një person i panjohur, në momentin që ndodhej në dyqanin e tij se bashku me një të afërm. Vrasësi ka hapur derën e dyqanit dhe ka qëlluar pa paralajmërim mbi ta, duke e lënë të vdekur në vend pronarin 32-vjeçar dhe plagosur rëndë mikun e tij 40-vjeçar.

Miku i viktimës, Arben Mica, ndërroi jetë më pas në spital. Policia e mbërritur në vendngjarje e gjeti të vdekur 32-vjeçarin Liçolli, ndërsa 40-vjeçari Mica ndodhej në gjendje kritike për jetën.

Policia ka marrë në pyetje disa persona për të mësuar më shumë në lidhje me ndonjë konflikt që mund të kishte 32-vjeçari. Ngjarja mendohet të ketë qenë e parapërgatitur mirë, pasi autori ka arritur të largohet menjëherë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Ekzekutim i dyfishtë në Pojan të Korçës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions