Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumHomeRegjistrohuidentifikimi

 

 Sejdiu-Beogradit: Distancohu nga stimulimi i dhunës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
Fatjon


Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

Sejdiu-Beogradit: Distancohu nga stimulimi i dhunës Empty
MesazhTitulli: Sejdiu-Beogradit: Distancohu nga stimulimi i dhunës   Sejdiu-Beogradit: Distancohu nga stimulimi i dhunës Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 12:18 am

Sejdiu-Beogradit: Distancohu nga stimulimi i dhunës 12-sejdiu-541
Prishtinë - Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu në fjalimin vjetor para deputetëve të Kosovës i bëri thirrje Beogradit që të distancohet nga stimulimi i dhunës në Kosovë.
Ndërsa atyre që pretendojnë ndryshimin e kufijve të Kosovës,Presidenti Sejdiu u ritheksoi se kjo nuk do të ndodh kurrë.

Presidenti Sejdiu, gjatë fjalimit u kërkoi deputetëve dhe institucioneve që të punojnë më shumë në luftimin e krimit dhe korrupsionit, të forcohet ekonomia, ndërkohë që nga Komisioni Evropian kërkoi përkrahje që edhe Kosova të përfshihet në procesin e liberalizimit të vizave.

Deputetët e Lidhjes Demokratike të Dardanisë e braktisën kuvendin teksa Presidenti Sejdiu mbante fjalimin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Sejdiu-Beogradit: Distancohu nga stimulimi i dhunës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Politika shqipetare-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions